ТОВ "КОРПОРАЦІЯ ЕПМ"
інжиніринг в енергетиці

Согласующий трансформатор "УТ-14А"

Узгоджувальний трансформатор УТ-14А призначений для коригування вхідного опору високочастотного каналу, з метою оптимального узгодження підключається до цього каналу апаратури.
 
Трансформатор забезпечує підключення апаратури до несиметричного в.ч. каналу («фаза - земля»)

Реле бистабильное "РБ"

Реле РБ призначені для використання в якості допоміжних реле в різних комплектних пристроях, від яких потрібна підвищена стійкість до механічних впливів. Особливість реле полягає в тому, що вони не змінюють положення контактів при посадках або зникнення напруги оперативного струму.
 
Реле використовується в схемах РЗА з напругою оперативного струму 220 (110) В.

Реле контроля опертока "РК"

Реле контролю оперструму призначене для контролю напруги живлення панелей релейного захисту та протиаварійної автоматики (з напругою оперструму 220 В (110 В)).
 
Забезпечено індикація наявності вхідного параметра.

Шунтирующие резисторы ШРБ, ШРР, ШРКИ

Шунтувальний резистор ШРБ, ШРР, ШРКІ (пристрій для шунтування дискретних входів терміналів і високоомних реле з функцією контролю ізоляції).
 
Шунтувальний резистор «ШР» призначений для підвищення перешкодозахищеності високоомних дискретних входів мікропроцесорних терміналів РЗ і ПА, забезпечення дії общеподстанціонной сигналізації замикань на землю між інформаційними контактами і високоомним дискретним входом, світлодіодним індикації наявності вхідного впливу, реалізації отриманої інформації на «зовнішній» реєстратор об'єкта.