ТОВ "КОРПОРАЦІЯ ЕПМ"
інжиніринг в енергетиці

Системи промислової автоматизації від Корпорації ЕПМ будуються на основі технологій концерну АВВ, відомої американської компанії Schweitzer Engineering Laboratories (Sel), на розробках власного Конструкторського Бюро, а також ряду українських компаній.

Корпорація використовує широкий набір керуючого, серверного, комунікаційного, синхронизирующего в часі і захищає від кіберзагроз обладнання, підвищеної надійності і стійкості до зовнішніх впливів в умовах промислового об'єкта.

На все обладнання Sel надається гарантія 10 років.

При необхідності, до систем підключаються лічильники електричної і теплової енергії, води, газу, пристрої захистів, реєстрації або автоматика попередніх поколінь. Всі керуючі пристрої забезпечені web-інтерфейсом оператора.

ОВК будуються на основі SCADA Zenon, MicroSCADA або українського ПО.

«Корпорація Електропівденьмонтаж» виконує весь комплекс робіт - проектування, поставку, монтаж, наладку і супровід - пов'язаних з розробкою і впровадженням систем управління технологічними процесами розподілу енергії, будь-якого масштабу і складності:

 
 

SEL Axion® - інтегрована промислова модульна система автоматизації підстанції реального часу, з підтримкою програмування по МЕК 61131, високоточними вимірами, захищеними каналами введення / виводу, записом аварійних осциллограмм детермінованою конструкцією на базі мережі EtherCAT®