ТОВ "Корпорація ЕлектроПівденьМонтаж"
інжиніринг в енергетиці

«ОРIОН» АПК-ОИ

 
Апаратура передачі команд, оптичний інтерфейс
 
Термінали «ОРIОН» АПК-ОИ (Тх-передавач, Rх-приймач) призначені для передачі і прийому команд релейного захисту (РЗ) і протиаварійної автоматики (ПА) між енергооб'єктами. Термінали мають оптичний інтерфейс і в якості середовища передачі сигналів використовують виділене одномодовое оптичне волокно. Канал передачі даних, який утворюють термінали, двобічний (WDM). Використання оптичного волокна значно підвищує параметри надійності та безпеки терміналів.

«ОРIОН» АПК8

Апаратура передачі команд
 
Апаратура «ОРIОН» АПК8 призначена для передачі і прийому команд релейного захисту та протиаварійної автоматики між енергооб'єктами по ВЧ трактах ЛЕП 110 ÷ 750 кВ.

«ОРIОН» АПК

 
Апаратура передачі команд
 
Термінали «ОРIОН» (TХ-передавач, Rх-приймач) призначені для передачі і прийому команд релейного захисту (РЗ) і протиаварійної автоматики (ПА) між енергооб'єктами. Прилади використовують високочастотні тракти (ВЧ-тракти) ліній електропередач (ЛЕП) 110-750 кВ як середовище передачі.
 
Для підвищення перешкодозахищеності і надійності апаратури передачі команд «ОРIОН» -АПК (Тх / Rx) використаний принцип розширення спектра сигналу (spread-spectrum-SS).