ТОВ "КОРПОРАЦІЯ ЕПМ"
інжиніринг в енергетиці

«ОРIОН» АПК-ОИ

 
Апаратура передачі команд, оптичний інтерфейс
 
Термінали «ОРIОН» АПК-ОИ (Тх-передавач, Rх-приймач) призначені для передачі і прийому команд релейного захисту (РЗ) і протиаварійної автоматики (ПА) між енергооб'єктами. Термінали мають оптичний інтерфейс і в якості середовища передачі сигналів використовують виділене одномодовое оптичне волокно. Канал передачі даних, який утворюють термінали, двобічний (WDM). Використання оптичного волокна значно підвищує параметри надійності та безпеки терміналів.

«ОРIОН» АПК 61850

Апаратура передачі команд

Новий пристрій “ОРІОН” АПК 61850 розроблено з використанням новітньої елементної бази. У “ОРІОН” АПК 61850 використовуються мікрочипи та компоненти провідних світових виробників які досить широко використовуються у промисловій автоматизації та сфері енергетиці. Управління процесами покладено на багатоядерний мікропроцесор з використанням операційної системи жорсткого реального часу. “ОРІОН” АПК 61850 має 3хEthernet порти, швидкістю до 1 Гб/с, з можливістю підключення як “мідних” так і оптичних каналів зв’язку.

«ОРIОН» АПК

 
Апаратура передачі команд
 
Термінали «ОРIОН» (TХ-передавач, Rх-приймач) призначені для передачі і прийому команд релейного захисту (РЗ) і протиаварійної автоматики (ПА) між енергооб'єктами. Прилади використовують високочастотні тракти (ВЧ-тракти) ліній електропередач (ЛЕП) 110-750 кВ як середовище передачі.
 
Для підвищення перешкодозахищеності і надійності апаратури передачі команд «ОРIОН» -АПК (Тх / Rx) використаний принцип розширення спектра сигналу (spread-spectrum-SS).