ТОВ "Корпорація ЕлектроПівденьМонтаж"
інжиніринг в енергетиці

ТОВ «Корпорація Електропівденьмонтаж» виконує роботи по введенню в експлуатацію, з налагодження і модернізації знаходяться в експлуатації пристроїв релейного захисту, протиаварійної автоматики, сигналізації і реєстрації, управління, обліку і АСУ електростанцій і підстанцій напругою 6 - 750 кВ. Підприємство має великий досвід у виконанні монтажних і пусконалагоджувальних робіт. В роботі використовується якісні матеріали та сучасне обладнання. 

На базі підприємства атестована електротехнічна лабораторія.

Підприємство виконує весь комплекс робіт - проектування, поставку, монтаж, наладку і технічне обслуговування пристроїв РЗА будь-якої складності, реалізованих на електромеханічної, напівпровідникової, мікропроцесорної елементної бази.

Персонал підприємства пройшов навчання і виконував роботи з налагодження мікропроцесорних пристроїв РЗ і ПА відомих світових фірм (АВВ, Siemens, General Electric, Micom, Areva), російських (ТОВ «Ураленергосервіс», ТОВ «НВП« Модус », ЗАТ« РАДИУС автоматика ») і українських виробників (МПП «Іва», «Нептун», «Хартрон») і ін.

По завершенню пусконалагоджувальних робіт проводиться оформлення виконавчої та робочої документації, протоколів налагодження і технічних звітів, складання технічних інструкцій по експлуатації електроустаткування.